Zuzana Čaputová

NAŽIVO

Andrzej Duda povedal, že Vladimir Putin chcel dobyť Ukrajinu za tri dni, no nepodarilo sa mu to ani za tri roky.

14:41

Ursula von der Leyenová v pondelok počas návštevy Kyjeva vyhlásila, že Vladimir Putin chce “kapituláciu Ukrajiny”.

14:28

Friedrich Merz oznámil, že CDU/CSU sa bude usilovať o zostavenie vládnej koalície s SPD.

14:10

Ruská komisárka pre ľudské práva Taťjana Moskaľkovová uviedla, že Rusko uzavrelo dohodu s Ukrajinou a Červeným krížom o evakuácii civilistov z ruskej Kurskej oblasti.

14:09

Server index.hu uviedol, že Viktor Orbán zablahoželal líderke strane Alternatíva pre Nemecko (AfD) Alice Weidelovej k výsledkom v nedeľňajších parlamentných voľbách v Nemecku, ale nie víťazovi a pravdepodobne budúcemu kancelárovi a predsedovi Kresťanskodemokratickej únie (CDU) Friedrichovi Merzovi.

14:07

Český prezident Petr Pavel povedal, že mier na Ukrajine nemôže byť prijatý za každú cenu a akákoľvek dohoda musí byť prijateľná pre Ukrajinu.

13:51

Hnutie Igora Matoviča upozornilo, že zmena zákona o štátnej službe zrušila ustanovenie o maximálnej výške odmien zamestnancov a umožnila tak vládnym predstaviteľom získať neobmedzené odmeny. Vedúci Úradu vlády SR Juraj Gedra tak mohol, okrem iných, získať odmeny vo výške 32.347 eur za druhý polrok 2024 od platnosti novely spomínaného zákona. V tejto súvislosti hnutie kritizuje súčasnú vládu a jej predsedu Roberta Fica (Smer-SD).

13:37

Odbor komunikácie Ministerstva životného prostredia SR v reakcii na Hlinove vyjadrenia o tom, že Taraba pôsobil vo firme zapojenej do podvodov s pôdou neznámych vlastníkov uviedol, že jediným cieľom vyjadrení Alojza Hlinu je len politická diskreditácia Tomáša Tarabu.

13:34

Ruský súd potvrdil trojročný trest odňatia slobody pre Laurenta Vinatiera, ktorého v októbri 2024 odsúdili za porušenie zákona o tzv. zahraničných agentoch.

13:32

Pápež František, ktorý leží v nemocnici v kritickom stave pre obojstranný zápal pľúc, mal dobrú noc a odpočíva.

13:00

Krajský súd v Liberci poslal na tri roky do väzenia Artura Simona, ktorý sa chcel pridať k militantnému hnutiu Hizballáh, prípadne k Hamasu. Za podporu terorizmu mu hrozilo 12-ročné väzenie, ale pristúpil na dohodu o vine a treste, z ktorej vzišla nižšia sadzba.

12:59

Transakčnú daň pocítia zamestnanci v zdravotníctve na Slovensku najmä na svojich platoch. Daň diskriminuje časť zariadení v zdravotníctve a zaťažuje nemocnice združené v Asociácii nemocníc Slovenska, nemocnice ako akciové spoločnosti štátu aj všetkých neštátnych poskytovateľov zdravotnej starostlivosti, čím vytvára neférové podmienky v tomto sektore.

12:14

Ministerstvo životného prostredia SR vedie človek, ktorý pôsobil ako predstaviteľ firmy zapojenej do schémy podvodov s pôdou neznámych vlastníkov. Uviedol to na brífingu pred bratislavskou budovou MŽP Alojz Hlina, poslanec Národnej rady (NR) SR za opozičnú SaS, na adresu ministra životného prostredia Tomáša Tarabu (nominant SNS).

12:14

Euro dnes v reakcii na výsledok nemeckých parlamentných volieb posilnilo voči doláru o asi 0,5 %. Reakcia investorov bola zatiaľ pozitívna a oproti uzatváracej piatkovej cene sa nemecký index Dax nachádza o 0,7 % vyššie.

12:13

Európska únia zmiernila sankcie voči sýrskemu energetickému, dopravnému a bankovému sektoru v snahe pomôcť pri obnove krajiny po páde režimu Bašára Asada.

12:12

Vo Francúzsku začína súdny proces s chirurgom obvineným zo znásilnenia alebo sexuálneho napadnutia 299 osôb, ktoré boli jeho pacientmi.

12:10
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Blaha aj o fraške “C.S.I. Bratislava”: “Prevalilo sa aj ďalšie šialenstvo”

Ľuboš Blaha komentuje najnovší vývoj v súvislosti so zadržaním Tibora Gašpara, pričom celú udalosť označuje za frašku a politický lynč

Zuzana Čaputová
na snímke prezidentka Zuzana Čaputová s premiérom Ľudovítom Ódorom, ktorého v júli poverila dočasným vedením Ministerstva vnútra
❚❚
.

“Toto je neuveriteľná fraška. Čaputová s Lipšicom chceli šesť týždňov pred voľbami strčiť do väzby popredného kandidáta Smeru a nakoniec prepustili nielen jeho, ale aj druhého obvineného Stahla,” upozorňuje na úvod.

Následne vymenúva dôvody príčin toho čo sa stalo, pričom nezabúda upozorniť na vplyv Georga Sorosa.

“Slovensko v priamom prenose vidí, že toto celé je len politický lynč – Tibora Gašpara obviňujú z toho, že vraj podľa udavača musel vedieť, že Slobodník je skorumpovaný. To čo je za zločin?” pýta sa.

.

 

Čaputovej úloha

“Každý Slovák musí vedieť, že Čaputová je Sorosova panenka a napriek tomu sa nezavrie 5 miliónov ľudí do väzby. A toto všetko Čaputová spáchala len preto, aby vo voľbách pomohla svojmu Progresívnemu Slovensku. Ako inak to nazvať ako manipuláciou volieb?” zdôrazňuje podpredseda Smeru.

“Nebola náhoda, že Čaputová verejne obhajovala čurillovské zvery, ktoré chceli vyšetrovateľke zapaľovať auto kanistrom. Ako aj nie je náhoda, že Čaputová mala vždy blízko k Lipšicovi. A nie je náhoda, že madam uprednostnila Hamrana pred Šimkom. Všetci, čo sú zapletení do zatýkania Tibora Gašpara sú jej ľudia – je čističi. Pomocou nich chce zničiť Smer – za každú cenu,” dodáva.

“Ja im do toho nechcem kecať, ale liberálne médiá tu roky šírili legendy o tom, aká sme vraj v Smere strašná mafia – spáchali sme vraj úplne všetko, už som len čakal, kedy Roberta Fica obvinia z vraždy Johna Lennona, Chapman sa už chystal von z basy. A bum, nakoniec sa zmohli na to, že Roberta Fica s Robom Kaliňákom obvinili z toho, že na tlačovkách poukázali na Kiskove a Matovičove daňové podvody, mňa za to, že som sa vyfotil s červenou hviezdou. A teraz Tibora Gašpara za to, že údajne mal vedieť o tom, že ich človek, udavač Slobodník je skorumpovaný. Od dojatia nedýcham. Úplne, že C.S.I. Bratislava, natočte o tom nejaký seriál prosím… Hovorí sa tomu – zahučala hora, porodila myš,” ironicky poznamenáva.

“Tri roky Lipšic, Matovič, Čurilla, Hamran a ďalší nerobili nič iné, len hľadali špinu na opozíciu a zastrašovali nás ako Pinochet v najlepších časoch. A toto je prosím pekne výsledok. Nula. Zero. Nichts,” uvádza Blaha.

.

 

“Posteľná mafia”

Nevynecháva ani aféru ohľadom  Moniky Tódovej a Pamely Záleskej. “Prevalilo sa aj ďalšie šialenstvo – sudca Truban potvrdil, že Tódová na pokyn jeho kolegyne, sudkyne Záleskej naňho v Denníku N hádzala špinu. Takto si sudkyne cez svoje milenky vybavujú osobné spory na pracovisku. Bravó. Tódová kydala na Milana Lučanského – Záleská odsudzovala. Novinárka Tódová kydala na Dušana Kováčika – Záleská odsudzovala. Tódová kydá na Dávida Lindtnera – Záleská sa už zalizuje, že odsúdi. Z tohto sa baby nevylížu. Vytvorili mafiu, posteľnú mafiu, ktorá zničila akúkoľvek dôveru verejnosti v médiá aj súdy. Gratulujeme.”

“Ale v pohode – láska je láska, když chodí holky s holkama. Keď ju miluješ, nie je čo riešiť. Poďme sa tváriť, že toto celé je vlastne romantická story, nakrúťme o tom nový Titanic. Pamela a Monča nech sa chytia za ručičky a nech im Celine Dion do toho spieva My heart will go on. Dve lesbičky nechutne zlikvidovali generála Lučanského, prokurátora Kováčika a idú zlikvidovať advokáta Lindtnera, ale jasné, poďme z toho robiť dúhovú romancu,” pridáva.

“Ešte raz – toto peklo kryje Čaputová. A jej Progresívne Slovensko. Čo tak sa k tomu vyjadriť, vážená madam z paláca. Prestaňte láskavo bicyklíkovať s Ďurim a ak chcete uchovať zvyšky dôvery v právny štát, odvolajte Ódora ako ministra vnútra, vyzvite k rezignácii Hamrana a Lipšica a vyjadrite sa k Záleskej a Tódovej. Inak sa nečudujte, že celé Slovensko je presvedčené, že za týmto celým stojíte Vy. A Veľký brat za vami. Fakt vám do toho nechcem kecať, Mr. Soros – ale toto vám naozaj nevyšlo… Asi by ste mal na Slovensku vymeniť kádre,” vyhlasuje na záver.

 

.

Prečítajte si tiež:

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Zdeno Drdol

Ivan Štubňa

Erik Majercak

Andrej Sablič

Dušan Hirjak

Marek Brna

.
.
.

V hľadáčiku je Matovičov človek. Úrad vlády podáva trestné oznámenie pre podozrenie z nehospodárneho nakladania s majetkom štátu

Úrad vlády SR podáva trestné oznámenie pre podozrenie z nehospodárneho nakladania s majetkom štátu. Ako úrad pod vedením Juraja Gedru…

24. 02. 2025 | Aktualizované 24. 02. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

.

Zelenského voľba a bolesť. Štyri scenáre pre Ukrajinu pri treťom výročí vojny

Tretie výročie totálnej vojny Ukrajina komentuje všeobecnými rečami o rýchlom prímerí a mieri

24. 02. 2025 | Zo zahraničia | 8 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2025 | Zo zahraničia | 8 min. čítania | 0 komentárov

SNS vyzýva na rokovania o vrátení poskytnutých financií Ukrajine späť Slovensku

Slovenská národná strana vyzýva všetkých relevantných politických predstaviteľov, aby začali rokovanie o vrátení poskytnutých finančných prostriedkov Ukrajine späť pre Slovenskú…

24. 02. 2025 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2025 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

Generál žasne, čo dokázala Čaputová zo seba vysúkať

Mysleli ste si, že Čaputová sa neozve? Priznám sa, že ja tiež a to už len  preto, ako sa v…

24. 02. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Český exminister vyzdvihol nášho premiéra: „ Zdá sa, že Robert Fico triumfuje“

„Robert Fico triumfuje v zahraničnej politike,“ takto sa vyjadril na adresu nášho premiéra český exminister zahraničných vecí Lubomír Zaorálek v…

24. 02. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
.

Čo ukázali voľby: Nemci si odhlasovali ďalší úpadok. Väčšina sa bude „lepiť“ ťažko. AfD bude „tvrdým orieškom“

Včerajšie predčasné voľby v Nemecku vyvolal rozpad trojkoalície pod vedením stredoľavej SPD kancelára Olafa Scholza. Účasť na hlasovaní bola najvyššia…

24. 02. 2025 | Aktualizované 24. 02. 2025 | Zo zahraničia | 7 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2025 | Aktualizované 24. 02. 2025 | Zo zahraničia | 7 min. čítania | 0 komentárov

Zelenskyj “kričal” na amerického ministra, píše FT

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj „kričal“ na amerického ministra financií Bessenta počas jeho návštevy v Kyjeve, keď diskutovali o dohode o…

24. 02. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Meloniová šokovala ostrým prejavom: Musíme elitám povedať, že sa nikdy nebudeme hanbiť za to, kým sme!

Talianska premiérka Giorgia Meloniová predniesla v sobotu na konferencii CPAC vášnivý prejav o stave Európy, v ktorom vyhlásila, že európska…

24. 02. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Sorošmédiá cítia svoj koniec, spúšťajú veľkú protiruskú ofenzívu

S prerušením finančných tokov zo zámoria sa bude mnohým našim liberálnym aktivistom ťažšie dýchať. Nespokojnosť tejto kliky sa aktuálne prejavila aj…

23. 02. 2025 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2025 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
.

Myslíte, že je to náhoda? Blanár odhaľuje “neziskovky” blízke Naďovi, ktoré sa zamerali na Gruzínsko

Na Ministerstve zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky objavili projekt “neziskovky” blízkej exminsitrovi Jaroslavovi Naďovi z čias jeho ministrovania…

24. 02. 2025 | Z domova | 6 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2025 | Z domova | 6 min. čítania | 0 komentárov

Tak trochu zanikla veľmi dôležitá informácia

Pri všetkých tých udalostiach, ktoré sa v týchto dňoch udiali, tak trochu zanikla informácia o vytvorení  žandárov. A síce len…

24. 02. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Ešte nie je kancelárom a už vyzýva na radikálne kroky

Friedrich Merz, hlavný uchádzač o post nemeckého kancelára, vyzval na „nezávislosť“ Európy od Spojených štátov a umožnil, aby sa úloha…

24. 02. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Po medializovaní štúdie z Yale sa začali ozývať obete očkovania. Podelili sa so svojimi príbehmi: Odvtedy som na invalidnom vozíku!

Daily Mail upozornil verejnosť na šokujúcu malú štúdiu Yaleskej Univerzity, ktorá zistila, že očkovanie vakcínou proti COVID-19 spôsobuje extrémne zmeny…

24. 02. 2025 | Zo zahraničia | 9 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2025 | Zo zahraničia | 9 min. čítania | 0 komentárov
.

Smelí zajkovia. Starmer a Macron chcú tlačiť na Trumpa

Britský premiér Keir Starmer a franzúzsky prezident Emmanuel Macron vyzvú Trumpa, aby sa vzdal bilaterálnych mierových rokovaní s Moskvou počas…

24. 02. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

24. 02. 2025 | Aktualizované 24. 02. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2025 | Aktualizované 24. 02. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

Kamenický reaguje na Majerského výstup v TA3 : “2+2 = 4 a nie 8!“

V diskusnej relácii  V politike televízie TA3 si líder opozičnej strany KDH Milan Majerský viackrát odporoval vo vlastných vyjadreniach a…

24. 02. 2025 | Z domova | PR článok | 5 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2025 | Z domova | PR článok | 5 min. čítania | 0 komentárov

Zelenskyj povedal, že je ochotný odstúpiť, má ale neprijateľnú podmienku

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v nedeľu povedal, že je ochotný odstúpiť, ak to bude znamenať mier na Ukrajine. Dodal pritom,…

24. 02. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

Aktuálna situácia v koalícii: Do hry vstúpil prezident. Čo sa mení a čo je isté?

Ak by sme mali zhodnotiť, čo najdôležitejšie sa udialo v priebehu minulého týždňa, bola by to stabilizácia koalície, nateraz na…

24. 02. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Ponaučení z posledních dní…

Dnešní den nepochybně ovládnou komentáře o německých volbách a nejinak tomu bude i tady na Kydech, ale než budou jasné…

24. 02. 2025 | Česky | 6 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2025 | Česky | 6 min. čítania | 0 komentárov

Od kancelára po chodiacu mŕtvolu: Scholzova bilancia zlyhaní

Nemecký kancelár Olaf Scholz po predčasných voľbách pravdepodobne príde o svoju funkciu. Poďme si rozobrať jeho “dedičstvo”

24. 02. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Štyri európske krajiny naliehajú na EÚ, aby obmedzila dovoz poľnohospodárskych výrobkov z Ukrajiny. Aj Slovensko

Ministri poľnohospodárstva Bulharska, Maďarska, Rumunska a Slovenska sa obrátili na Európsku komisiu s výzvou, aby zrušila vyššie kvóty na poľnohospodárske…

24. 02. 2025 | Ekonomika | 1 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2025 | Ekonomika | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

Nechcete dostať Alzheimera? Pri niektorých športoch je vyššia šanca, že sa chorobe vyhnete

Zaradenie športu do našej rutiny je jedným zo základov pre zdravý život. Vykonávanie akéhokoľvek typu tréningu má pozitívny vplyv na…

24. 02. 2025 | Šport | 2 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2025 | Šport | 2 min. čítania | 0 komentárov

Elektrina atakuje magickú hranicu, klesli aj ceny plynu

Trhové ceny elektriny a plynu klesli už druhý týždeň po sebe. Ceny elektriny spadli tesne nad magickú hranicu 100 eur…

24. 02. 2025 | Ekonomika | 1 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2025 | Ekonomika | 1 min. čítania | 0 komentárov

10+ dôkazov, že ľudská hlúposť naozaj nepozná hranice

Všetci máme tie okamihy, kedy sa náš rozum s logikou vyberú na spoločnú dovolenku. Výsledkom je krátkodobá debilita, ktorú si ale…

24. 02. 2025 | 0 komentárov

Výsledok rokovaní s rebelmi? Blanár má dobré správy

Situácia vo vládnej koalícii by sa mohla vyriešiť už nasledujúci týždeň. V diskusnej relácii Na telo televízie Markíza to povedal…

23. 02. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

Video: Úder Iskanderom v Sumskej oblasti zničil ukrajinský systém protivzdušnej obrany S-300V

Rusko, 24. februára 2025 - Kyjev stratil ďalší systém protivzdušnej obrany, v Sumskej oblasti ozbrojené sily RF objavili a pokryli…

24. 02. 2025 | 0 komentárov

Zástupcovia mimovládnych neziskových organizácií požadujú prešetrenie Správy Európskej komisie o právnom štáte na Slovensku

Zástupcovia mimovládnych neziskových organizácií na Slovensku vyjadrili hlboké znepokojenie a rozhorčenie nad obsahom a spôsobom vypracovania Správy o právnom štáte…

23. 02. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

Situácie, ktoré nie sú vhodné pre perfekcionistov

Situácie, ktoré nie sú vhodné pre perfekcionistov: Môže nás rozčuľovať množstvo vecí, ale niektoré situácie sa väčšine z nás môžu…

24. 02. 2025 | 0 komentárov

Gašpar: Republiku sa snažia prilepiť k Smeru, ale nikdy nezaznelo, že chceme vládnuť s Republikou

Republiku sa snažia prilepiť k Smeru-SD, ale nikdy nezaznelo, že Smer-SD chce vládnuť s Republikou. V rozhovore pre agentúru SITA…

23. 02. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Andrzej Duda povedal, že Vladimir Putin chcel dobyť Ukrajinu za tri dni, no nepodarilo sa mu to ani za tri roky.

14:41

Ursula von der Leyenová v pondelok počas návštevy Kyjeva vyhlásila, že Vladimir Putin chce “kapituláciu Ukrajiny”.

14:28

Friedrich Merz oznámil, že CDU/CSU sa bude usilovať o zostavenie vládnej koalície s SPD.

14:10

.

Umyte svoje auto ako profík: Tajný postup z autoumyvárne

24.2.2025 Redakcia Auto trendy . Chcete, aby vaše auto žiarilo ako nové? Prezradíme vám profesionálny postup z autoumyvárne, vďaka ktorému…

24. 02. 2025 | 0 komentárov

Objavili nový koronavírus, ktorý by sa mohol preniesť na ľudí, hlásia výskumníci z Wuchanského inštitútu

V Číne objavili ďalší koronavírus, ktorý by sa mohol rozšíriť na ľudí. Nový kmeň, ktorého hostiteľmi sú netopiere, odhalili výskumníci…

23. 02. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

15 faktov o Google, o ktorých drvivá väčšina ľudí nemá tušenie

Spoločnosť Google založili Larry Page a Sergey Brin počas PhD štúdia na Stanfordskej univerzite. Google ako taký bol formálne založený 4. septembra 1998…

24. 02. 2025 | 0 komentárov

Rusko odmietlo informácie o novom kole rokovaní so Spojenými štátmi

Rusko odmietlo nové kolo rokovaní so Spojenými štátmi, ktoré sa uskutoční 25. februára v Saudskej Arábii. Predtým takýto dátum uviedol…

23. 02. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










To najdôležitejšie z Ukrajiny

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

23. 02. 2025 | Aktualizované 23. 02. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2025 | Aktualizované 23. 02. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Zdeno Drdol

Ivan Štubňa

Erik Majercak

Andrej Sablič

Dušan Hirjak

Marek Brna

.
.
.

Stiahnite si aplikáciu HS

ANDROID
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov