NAŽIVO

Včera 21:48

Britská vláda v stredu oznámila, že vyhostila ruského diplomata Andreja Kelina a jeho manželku. Je to reakcia na vyhostenie dvoch zamestnancov britského veľvyslanectva v Moskve začiatkom tohto týždňa pre údajnú špionáž.

Včera 19:37

Prímerie medzi Ruskom a Ukrajinou môže nastať v priebehu niekoľkých dní, ak s tým bude Rusko súhlasiť.

Uviedol to americký minister zahraničných vecí Marco Rubio, píše denník The New York Times.

„Takto by sme chceli, aby svet vyzeral o niekoľko dní: ani jedna strana na seba nestrieľa – žiadne rakety, žiadne strely, žiadne delostrelectvo… Streľba sa zastaví, prestane sa bojovať a začne sa hovoriť,“ povedal Rubio.

Včera 19:31

Donald Trump v stredu oznámil, že vyjednávači smerujú do Ruska na rokovania o možnom prímerí medzi Moskvou a Kyjevom. Ukrajina v utorok súhlasila s návrhom Washingtonu na 30-dňové pozastavenie bojov.

Včera 19:21

Ceny ropy klesajú rýchlejšie, ako sa očakávalo, povedal americký prezident Donald Trump.

“Som s tým veľmi spokojný. Ropa klesla na 65 dolárov za barel a je to rýchlejšie, ako by som [očakával],” povedal americký líder.

“Keď klesajú ceny energií, budú klesať aj ceny,” poznamenal Trump a dodal, že veľmi dobrá práca bola vykonaná vo veľmi krátkom čase.

Včera 19:12

Recep Tayyip Erdogan v stredu vyjadril nádej, že Moskva “konštruktívne odpovie” na návrh 30-dňového prímeria medzi Ukrajinou a Ruskom. Návrh Spojených štátov sa Kyjev už rozhodol akceptovať.

Včera 18:57

Rada slovenských exportérov uviedla, že budovanie obchodných bariér a prijímanie reštriktívnych opatrení v medzinárodnom obchode obmedzuje exportný potenciál slovenských firiem a priemyslu. Vyzýva na začatie rokovaní na národnej aj európskej úrovni s partnermi v USA s cieľom predísť obchodnej vojne.

Včera 18:56

Trump oznámil nové clá voči EÚ.

„EÚ bola veľmi tvrdá, teraz sme na rade my. Budeme reagovať na zrkadlové európske clá,“ povedal americký prezident.

Včera 18:25

Rusko tento mesiac obnovilo dodávky ropy do Indie, informovala agentúra Reuters.

Dovoz sa prudko znížil po tom, ako Biden 10. januára zaviedol sankcie, ale teraz sa dodávky obnovili tankermi, ktoré obmedzenia nezasiahli. Niektoré dodávky boli presmerované z Turecka.

Dodávky do Indie sa vrátili na normálnu úroveň. Dodávky do Turecka sa však znížili o viac ako polovicu.

Zdroje uviedli, že niektorí obchodníci povedali indickým rafinériám, že na dodávky budú používať západné lode, aby sa vyhli riziku sankcií.

Včera 18:25

Obchodná vojna medzi USA a Kanadou pokračuje.

Kanada včera reagovala na Trumpove clá zavedením nových ciel vo výške 25 % na americký tovar v hodnote 20 miliárd USD, informuje CNN.

Do platnosti vstúpia zajtra.

Ide okrem iného o oceľ, hliníkové výrobky, počítače, športové vybavenie a výrobky z liatiny.

Včera 18:22

Palestínske militantné hnutie Hamas ocenilo utorkové oznámenie jemenských Húsiov, že obnovia útoky na izraelské lode. Húsiovia reagovali na izraelské nedodržanie termínu na obnovenie dodávok humanitárnej pomoci do Pásma Gazy. Podľa Hamasu to “odráža skutočný postoj jemenského ľudu”.

Včera 18:10

Olaf Scholz v stredu ocenil tvrdú reakciu Európskej komisie na americké clá na oceľ a hliník, ale zároveň vyzval na priateľské riešenie rastúceho obchodného konfliktu.

Včera 17:59
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Konzumujeme modifikované potraviny bez toho, aby sme o tom vedeli? Pozrite si, čo spôsobuje ich konzumácia na ľudskom zdraví

Bratislava 9. augusta 2017 (HSP/Foto:Screenshot:Video Facebook)

 

GMO. Áno či nie? Geneticky modifikované organizmy sa predsa vyvíjali tisícky až milióny rokov, čiže stále mutovali. Tu ale ide práve o čas a spôsob mutácie, ktorým sa GMO vytvárajú. Ide o spojenie, za normálnych okolností , nespojiteľných organizmov zmenami v DNA, a to v neprirodzene krátkom čase s absenciou prirodzeného vývoja. Napríklad vnesením časti DNA rybieho s DNA rajčinami, milý vegetariáni. Používanie GMO sa spustilo cestou politickou, nie bezpečnejšou cestou vedeckou. GM plodiny sú dnes pestované v 22 krajinách sveta s 50%tnym pokrytím svetovej populácie. USA, Argentína, India, Brazília, Mexiko, pričom Čína sú najvätšími pestovateľmi . Urýchlenie zavedenia tejto takzvanej „novej biotechnológie“ do praxe bolo v USA prevedené kvôli rýchlejšej návratnosti investícií súkromnej firmy Monsanto. Samozrejme, všetko na úkor istoty o neškodnosti na ľudskom zdraví. Veď prvoradý je predsa zisk.

Existuje veľa štúdií a teda i dôkazov o škodlivosti konzumácie GM produktov, ktoré poukazujú na narušenie fungovania imunitného systému. Ten nedokáže bojovať s niečím  „neprirodzene novým“. Z toho vyplýva aj u ľudí neskoršie ohrozenie zvýšeného výskytu rakoviny, cukrovky, srdcovo-cievnych ochorení,  ako aj ochorení nervovej sústavy a neplodnosti….. Podľa výskumu prevádzaného na pokusných hlodavcoch vo francúzskych laboratóriách mali po pojedaní GM stravy objekty 5 krát vyššiu úmrtnosť. Takisto stála konzumácia vyvolala u samičiek rakovinu pŕs, u samcov zasa rakovinu ľadvín a kože. Ja osobne zastávam názor, že pokiaľ nie je niečo dôsledne overené, nemienim skúmať (ne)škodlivosť na sebe. Ľudia konzumovali  bio-produkty desaťtisíce rokov, ekologické poľnohospodárstvo tu bolo tisíce rokov a „chemo-pestovanie“ tu máme iba ako prežitok 50tych rokov minulého storočia. Takisto zástancovia GMO, ako aj ich predajcovia síce presviedčajú o akomsi zvýšenom objeme úrody a zníženiu potreby použitia pesticídov, no prax a výpovede pestovateľov GM plodín po celom svete hovoria o presnom opaku.

Dnes je už známe, že dlhodobejšou konzumáciou GM produktov nastávajú zmeny u všetkých organizmov, čiže aj v tom ľudskom. A nie sú to zmeny pozitívne. Práve naopak. Preto sú genetické modifikácie v EÚ pod prísnejším dozorom. Bohuziaľ faktom je, že pri pestovaní GM plodín sa kontaminuje aj okolie, ktoré následne „zmutuje“. Takto sa GMO zaviedlo nelegálne aj do Paraguaja, kde sa účelovo kontaminovalo  územie, čo nakoniec doviedlo paraquajskú vládu k odobreniu pestovania GM plodín. Nemali už totiž na výber. A toto je aj hrozba pre krajiny EÚ. Slovensko dostalo priestor k vyjadreniu, či povolí použitie GMO na svojom území, no termín pre vyjadrenie sme v roku 2015 „prešvihli“. Slovensko takto premárnilo jedinečnú možnosť obmedziť alebo zakázať pestovanie GM rastlín na svojom území. Šéf ŠPVS pán Bíreš sa už vtedy vyjadril  negatívne a upozornil na zvýšené riziko nekontrolovanej kontaminácie územia.

.

Jediné šťastie, ktoré má spotrebiteľ na Slovensku je, že na území EÚ sa musia GM produkty označovať. Túto povinnosť majú ale iba produkty, ktoré obsahujú viac než 0.9% GMO, čiže necelé percento môžeme pravidelne pojedať i bez toho, žeby sme o tom tušili. Príklad: kúpite si šunku, ktorá obsahuje 0.9% GMO sóje. Po dennej konzumácii 500g tak zjete nevedome necelých 4.5 gramov geneticky upravenej potraviny bez toho, aby ste o tom boli vôbec informovaní. Pritom po konzumácii GM produktov najviac trpia podľa dôkazov a výskumov práve deti, ktoré ešte nemajú plne vyvinutú imunitu. Prejavmi sú alergie, astma, nervozita, hyperaktivita, cukrovka, rakovina a mohol by som pokračovať veľmi dlho ďalej.

Ďalším rizikovým faktorom je v tomto prípade voľný európsky trh, čiže u nás ani GM produkty pestovať nemusíme, keďže tie z dovozu sa u nás predávať môžu. No a šokom je nové zistenie, že ročne skonzumujeme údajne až 7 kíl aditív, pričom až 80%  je vyrobených práve pomocou GMO. No a už vieme, že všetky aditíva nie je povinné uvádzať na obale.

Presne pre toto všetko spúšťame o pár dní zbierku pre Test Potravín na GMO, medzi ktoré bude patriť aj dojčenské mlieko. Prispieť môžeš aj ty, inak sa to asi nedozvieme. Tu je ukážka relácie, ktorú spúšťame o pár dní:

 

.

 

Prenáša sa zmenený GM vírus aj takto do nášho organizmu? Sú v našich predajniach predávané GM potraviny , ktorými kŕmime seba aj naše deti? Ako sa dajú urobiť testy toho, čo nakupujem? To všetko v ďalšom článku s názvom GMO s herbicídmi? Kŕmiš svoje dieťa rakovinou? Prieskum u kanadských mamičiek a ich nenarodených detí dopadol odstrašujúco. Ako je to u nás na Slovensku?

Patrick Linhart, Bsc, potravinový Kritik

 

.
Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Marek Horňanský psycholog

Zdeno Drdol

Peter Lipták

Michal Durila

Miroslav Urban

Ivan Štubňa

.
.
.

Matovič vyvádza a robí hanbu aj v Chorvátsku. Dostal sa do potýčky s neznámym mužom

Igor Matovič a jeho tím sa v Chorvátsku dostal do sporu s miestnym obyvateľom

12. 03. 2025 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

Ruskí vojaci prevzali kontrolu nad mestom Sudža v Kurskej oblasti

Ruskí vojaci v stredu pravdepodobne prevzali kontrolu nad mestom Sudža v Kurskej oblasti, ktoré ukrajinská armáda ovládala viac ako šesť…

12. 03. 2025 | Aktualizované 12. 03. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
12. 03. 2025 | Aktualizované 12. 03. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

Otras! Za ružičku predali deti a sú z toho vlhké, odkazuje Matovič “tetám”

Odpustite, prosím, škandálny titulok. Igor Matovič však prešiel do frontálneho útoku: Odhodil posledné zábrany a vulgárne uráža slovenské ženy…

12. 03. 2025 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
12. 03. 2025 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

Premiér: Podporujem všetky návrhy na prímerie na Ukrajine

Premiér Robert Fico podporuje všetky mierové plány a návrhy na prímerie na Ukrajine. Uviedol to na sociálnej sieti

12. 03. 2025 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
12. 03. 2025 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

Progresívne Slovensko vyzýva Fica, Šutaj Eštoka, Danka, Blanára, Gašpara, Blahu, Kaliňáka, Kéryho,…

V reakcii na výsledky včerajších rokovaní medzi predstaviteľmi americkej a ukrajinskej administratívy v Saudskej Arábii sa ozvalo opozičné Progresívne Slovensko…

12. 03. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
12. 03. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
.

Jarná produktivita s Lifetime Office Pro – Teraz len za 15,29 €!

Prerušuje sa vaša práca, keď vypadne internet? Upokojte sa. Microsoft Office 2021 Professional vám umožní pokračovať v práci bez prerušenia.…

12. 03. 2025 | Ekonomika | PR článok | 4 min. čítania | 0 komentárov
12. 03. 2025 | Ekonomika | PR článok | 4 min. čítania | 0 komentárov

Černyšov: Po skončení vojny Ukrajinu pravdepodobne opustí 200-tisíc až pol milióna mužov

Po skončení vojny a zrušení všetkých obmedzení na vycestovanie za hranice by mohlo Ukrajinu opustiť 200-tisíc až pol milióna mužov.…

12. 03. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
12. 03. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Vladimír Soták: Nereálne predstavy niektorých politikov o dodávkach plynu ohrozujú konkurencieschopnosť Slovenska a celej Európy

Klub 500 oceňuje snahu vlády Slovenskej republiky o zabezpečenie stabilných a cenovo dostupných dodávok plynu. Zároveň vítame rozhodnutie Európskej únie,…

12. 03. 2025 | Ekonomika | 2 min. čítania | 0 komentárov
12. 03. 2025 | Ekonomika | 2 min. čítania | 0 komentárov

Holandský parlament odmietol obranné plány Európskej komisie

Holandský parlament sa postavil proti európskemu obrannému plánu ReArm Europe v hodnote 800 miliárd eur, ktorý minulý týždeň predložila predsedníčka…

12. 03. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
12. 03. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
.

To najdôležitejšie z Ukrajiny – Rusi obsadili Sudžu. Kurský front sa presúva na ukrajinské územie

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

12. 03. 2025 | Aktualizované 12. 03. 2025 | Zo zahraničia | 10 min. čítania | 0 komentárov
12. 03. 2025 | Aktualizované 12. 03. 2025 | Zo zahraničia | 10 min. čítania | 0 komentárov

Srbský veľvyslanec Nakić pre HS bez servítky o tom, aká je skutočná pravda o protestoch

Prinášame vám rozhovor so srbským veľvyslancom na Slovensku Aleksandarom Nakićom, ktorý v našom štúdiu vysvetlil situáciu v Srbsku a osvetlil…

12. 03. 2025 | Rozhovory | 8 min. čítania | 0 komentárov
12. 03. 2025 | Rozhovory | 8 min. čítania | 0 komentárov

Rezort kultúry zareagoval na tvrdenia liberálov

Ministerstvo kultúry SR zareagovalo na tvrdenia strany Sloboda a Solidarita (SaS), ktorá odmieta projekt MK SR v podobe Múzea národného…

12. 03. 2025 | Aktualizované 12. 03. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
12. 03. 2025 | Aktualizované 12. 03. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Trump “postavil Zelenského na jeho miesto”

Biely dom uviedol, že Trump „postavil Zelenského na jeho miesto“

12. 03. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
12. 03. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
.

Ukrajina už od nás neodoberá plyn

Plynovod Vojany – Užhorod je približne po mesiaci znova prázdny. Ukrajinci prestali zo Slovenska odoberať plyn. Ešte koncom minulého týždňa…

12. 03. 2025 | Ekonomika | 2 min. čítania | 0 komentárov
12. 03. 2025 | Ekonomika | 2 min. čítania | 0 komentárov

Zelenskyj očakáva dôraznú reakciu USA, ak Kremeľ odmietne prímerie

Podľa ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského Spojené štáty budú „dôrazne” reagovať, ak Kremeľ odmietne ponuku 30-dňového prímeria, ktorú predložili Washington a…

12. 03. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
12. 03. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Minister Huliak mení vedenie štátneho Tiposu

Nový minister cestovného ruchu a športu Rudolf Huliak mení vedenie štátneho Tiposu. Doterajší predseda predstavenstva spoločnosti Peter Deďo pre portál…

12. 03. 2025 | Aktualizované 12. 03. 2025 | Ekonomika | 2 min. čítania | 0 komentárov
12. 03. 2025 | Aktualizované 12. 03. 2025 | Ekonomika | 2 min. čítania | 0 komentárov

SaS schvaľuje Matoviča, Šimečka randí s Naďom. Keby dnes fungovali eštebáci, nevyzerali by inak

Zúfalá opozícia siaha po zúfalých riešeniach. V snahe zosadiť Roberta Fica zlyhali námestia aj atentátnik, tak sú teraz ochotní spolčiť…

12. 03. 2025 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
12. 03. 2025 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

.

Vyjadrenia zástupcov delegácie USA k výsledkom rokovaní s Ukrajinou v Saudskej Arábii

Prečítajte si najdôležitejšie informácie o výsledkoch rokovaní s Ukrajinou v Saudskej Arábii

12. 03. 2025 | Aktualizované 12. 03. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
12. 03. 2025 | Aktualizované 12. 03. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

Robert Kaliňák víta návrh na 30-dňové prímerie vo vojne na Ukrajine

Minister obrany SR Robert Kaliňák víta návrh na 30-dňové prímerie vo vojne na Ukrajine, ktorý predstavili Spojené štáty americké. Vyzýva…

12. 03. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
12. 03. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Otvorený list predstaviteľom KDH: Máte jedinečnú príležitosť. Nedajte sa zlákať falošnými prorokmi

Prinášame vám otvorený list predstaviteľom KDH k pripravovanej novele Ústavy Slovenskej republiky v plnom znení, bez redakčných zásahov

12. 03. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
12. 03. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Európska únia opäť kuje šialený plán. Z rozpočtu sa ujde aj mimovládkam na Slovensku

Európska únia plánuje utratiť 4,4 milióna eur na boj s „nenávistnými“ prejavmi v online priestore. Ujde sa aj mimovládkam na Slovensku

12. 03. 2025 | Komentáre | 10 min. čítania | 0 komentárov
12. 03. 2025 | Komentáre | 10 min. čítania | 0 komentárov

.

Novinárka skúšala Kéryho trpezlivosť

Predseda Zahraničného výboru NR SR a poslanec Marián Kéry bol minulý týždeň hosťom diskusnej relácie Doslova, ktorý pre Hospodárske noviny…

12. 03. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
12. 03. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

Kallasová je pripravená stať sa vodcom slobodného sveta, ale nerozumie slovu „platiť“

Estónsko, 12. Marec 2025 - Šéfka eurodiplomacie Kaia Kallasová podporila myšlienku 30-dňového prímeria, o ktorej sa diskutovalo na rokovaniach medzi…

12. 03. 2025 | 0 komentárov

Uhrík: „Šefčovič prichytený s Leyenovou – za nové zbrane Zelenskému, za pokračovanie vojny!“

Europoslanec Milan Uhrík zachytil eurokomisára Maroša Šefčoviča verne po boku jeho šéfky, predsedníčky Európskej komisie Ursuly von der Leyneovej. V…

12. 03. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
12. 03. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Starostlivosť o pleť: Chyby, ktoré môžu pomaly zničiť vašu pleť

Starostlivosť o pleť: Chyby, ktoré môžu pomaly zničiť vašu pleť. Všetci máme radi dobrú starostlivosť o pleť, ale čo ak…

12. 03. 2025 | 0 komentárov

.

Petíciu za odvolanie Druckera dnes dostane do rúk premiér

Občianske združenia vedené aktivistom Miroslavom Heredošom z OZ Voľná zóna spustili pred pár dňami petíciu za odvolanie ministra školstva Tomáša…

12. 03. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
12. 03. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Šťastie: Títo ľudia majú neuveriteľné šťastie, budete ohromený

Šťastie má rôzne podoby a veľkosti. Samozrejme, je tu zrejmá výhra v lotérii. Potom je tu exkluzívnejšie šťastie - narodiť…

12. 03. 2025 | 0 komentárov

Trumpov osobitný vyslanec pre Ukrajinu Keith Kellogg “odstavený na vedľajšiu koľaj”?

Trumpov osobitný vyslanec pre Ukrajinu Keith Kellogg „bol odstavený na vedľajšiu koľaj“. Takýto záver Politico vyvodzuje z Kelloggovej neprítomnosti na…

12. 03. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
12. 03. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Volkswagen má plán: Predĺžený dojazd elektrických áut vďaka hybridnému riešeniu

12.3.2025 Redakcia Auto trendy . Elektrické autá menia svet automobilizmu, no ich obmedzený dojazd stále odrádza mnohých motoristov. Volkswagen však…

12. 03. 2025 | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Včera 21:48

Britská vláda v stredu oznámila, že vyhostila ruského diplomata Andreja Kelina a jeho manželku. Je to reakcia na vyhostenie dvoch zamestnancov britského veľvyslanectva v Moskve začiatkom tohto týždňa pre údajnú špionáž.

Včera 19:37

Prímerie medzi Ruskom a Ukrajinou môže nastať v priebehu niekoľkých dní, ak s tým bude Rusko súhlasiť.

Uviedol to americký minister zahraničných vecí Marco Rubio, píše denník The New York Times.

„Takto by sme chceli, aby svet vyzeral o niekoľko dní: ani jedna strana na seba nestrieľa – žiadne rakety, žiadne strely, žiadne delostrelectvo… Streľba sa zastaví, prestane sa bojovať a začne sa hovoriť,“ povedal Rubio.

Včera 19:31

.

Osadníci z Veľkej Idy opakovane napadli hasičov kameňmi. Odchádzajúce hliadky si vyčíhali

Za posledný týždeň sa hasiči v okrese Košice-okolie stali dvakrát obeťou útoku agresívnych miestnych osadníkov z obce Veľká Ida. Osadníci…

12. 03. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
12. 03. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Neorganizovaný útek na „výhodné obranné línie“ - ukrajinské sily sa masovo sťahujú z Kurskej oblasti

Rusko, 12. Marec 2025 - Forbes tvrdí, že okupačný ukrajinský kontingent v Kurskej oblasti dostal rozkaz ustúpiť a že brigády…

12. 03. 2025 | 0 komentárov

Európski lídri, kde ste boli vy?

Vyjednávači USA včera dohodli s Ukrajinou podmienky dočasného 30 dňového prímeria, čomu sa ihneď začali tešiť lídri Európskej únie a…

12. 03. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
12. 03. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

Marilyn Monroe: Takto vyzerala americká kráska predtým, ako sa stala svetoznámou

V roku 1946 pozval talentovaný fotograf Richard C. Miller na photoshooting mladú krásku. To však ešte nevedel, že jeho 19-ročná modelka…

12. 03. 2025 | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










„Vynikajúci prielom”: Britský premiér a francúzsky prezident privítali dohodu medzi Washingtonom a Kyjevom

„Vynikajúci prielom”: Britský premiér Starmer a francúzsky prezident Macron privítali dohodu medzi Washingtonom a Kyjevom, na základe ktorej ukrajinská vláda…

12. 03. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
12. 03. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Brusel prechádza na vojnový režim a vytvára “Bezpečnostné kolégium“

„Musíme sa prepnúť do stavu pripravenosti,“ vyhlásila predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyenová a avizovala nový formát zasadnutí s…

12. 03. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
12. 03. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Marek Horňanský psycholog

Zdeno Drdol

Peter Lipták

Michal Durila

Miroslav Urban

Ivan Štubňa

.
.
.

Stiahnite si aplikáciu HS

ANDROID
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov