Zariadenie v hodnote 200 miliónov juanov (30 miliónov eur) sa nachádza v priemyselnom meste Tchien-ťin. Jeho výstavba by mala byť dokončená do roku 2016. Prvotný dôraz sa bude klásť na výrobu 100.000 kravských embryí ročne s cieľom pokúsiť sa uspokojiť rastúci dopyt v Číne po vysoko kvalitnom japonskom hovädzom mäse. Plány však v budúcnosti počítajú až s miliónom embryí ročne. Tieto ambiciózne ciele však odborníci vidia so skepsou a obavami.
Nové centrum bude mať klonovacie laboratórium s rozlohou 15.000 metrov štvorcových, génovú banku, zvieracie centrum a vedecké a vzdelávacie zariadenia. Továreň plánuje poskytovať služby nielen pre poľnohospodárstvo a podnikateľský sektor, ale svoje zariadenia a odborné znalosti chce používať aj v oblasti ochrany ohrozených druhov. Xu Xiao-chun, výkonný riaditeľ spoločnosti BoyaLife, ktorá stojí za projektom, vyhlásil ešte v roku 2014, že jeho spoločnosť ako prvá na svete naklonuje pandu.
Továreň je postavená v spolupráci s juhokórejskou firmou Sooam Biotech Research Foundation, ktorá sa venuje klonovaniu psov pre súkromných zákazníkov od roku 2005. Ak máte okolo 100 tisíc dolárov a máte chuť čakať polroka na čakacom zozname, môžete spoločnosti poslať vzorku tkaniva vášho obľúbeného psa a na oplátku získate jeho klon. Spoločnosti sa podarilo zdokonaliť klonovanie psov: za dekádu naklonovala okolo 550 šteniat.
Toto nové priemyselné zariadenia posilní dominantné postavenie Číny v oblasti klonovania: krajina sa tomu venuje posledných 15 rokov. V južnej Číne existuje továreň na komerčné klonovanie ošípaných, v ktorej vykonávajú implantáciu dvoch embryí denne, pričom produkujú ročne úctyhodných 500 kusov zvierat. Avšak tento nový projekt má niekoľkonásobne vyššie ambície.